FK Oldboje SłupskFK Oldboje Słupsk
Strona głównaHistoria  |  Media o nas  |  Fotogaleria  |  Kontakt        
  Menu
 Historia
 Media o nas
 Kontakt
 Dokumenty i uchwały

  Patronat
Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego

Prezydent Miasta Słupska

Starosta Słupski

Gmina Kobylnica

  Partnerzy

Ludowe Zespoły Sportowe

Regionalnym Centrum Wolontariatu w Słupsku

OSK. PRAWKO C SZAMBELAN

Tomasz Burak Tom-Tech


  
Gala Wolontariatu 2021
Wysłano dnia 22-12-2021 o godz. 10:54:02
Temat Sprawy ogólne

18 grudnia 2021 r. w kameralnej sali odnowionego MCK- ku Stowarzyszenie Sportowe FK Oldboje Słupsk zostało zaproszone na podniosłą uroczystą Galę Wolontariatu 2021, organizowanego przez Regionalne Centrum Wolontariatu w Słupsku. Stowarzyszenie Sportowe FK Oldboje Słupsk reprezentowali Jacek Adamski i Józef Konecki.

Gala Wolontariatu to wyjątkowa okazja do poznania wspaniałych wolontariuszy, koordynatorów wolontariatu i organizacje przyjazne wolontariuszom z terenu miasta Słupska, których różnorodność działania sprawia, że wolontariat w naszym mieście staje się niezwykle barwny i pomocny osobom, zwierzętom, środowisko otaczającym Nas. Piękny koncert zespołu "Strach przed latem".

Warto podkreślić, że Stowarzyszenie Sportowe FK Oldboje Słupsk to społeczność otwarta na wszystkich, jego członkowie, sympatycy pracują od lat na rzecz innych wielokrotnie potrzebujących wsparcia i pomocy bo mamy to wyryte w sercach.

Zostali wyróżnieni:
Katarzyna Szambelan, Jacek Adamski, Tomasz Burak, Dariusz Skibiński, Piotr Modzelewski, Janusz Szambelan, Zbigniew Wiśniewski, Tadeusz Tama, Roman Żurawski, Wiesław Kaczmarek i Józef Konecki

W tym trudnym pandemicznym roku
, zorganizowaliśmy sześć imprez sportowych trzy rangi mistrzowskiej, turniej międzynarodowy i dwa mecze Patriotyczne z Przyjaciółmi z Koszalin 31 lecia Samorządu Terytorialnego w Polsce i 103 rocznicy odzyskania Niepodległości Polski. Bardzo mocno jesteśmy wspierani przez Samorządy bo współpraca wszystkim się opłaca

zobacz zdjęcia >>>

Ze sportowym Pozdrowieniem
Józef KoneckiTa strona wykorzystuje pliki cookie, możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki