FK Oldboje SłupskFK Oldboje Słupsk
Strona głównaHistoria  |  Media o nas  |  Fotogaleria  |  Kontakt        
  Menu
 Historia
 Media o nas
 Kontakt
 Dokumenty i uchwały

  Patronat
Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego

Prezydent Miasta Słupska

Starosta Słupski

Gmina Kobylnica

  Partnerzy

Ludowe Zespoły Sportowe

Regionalnym Centrum Wolontariatu w Słupsku

OSK. PRAWKO C SZAMBELAN

Tomasz Burak Tom-Tech


  
Mecz Przyjaciół z Boiska
Wysłano dnia 12-05-2022 o godz. 20:54:48
Temat Sprawy ogólne

Majówkę czas zacząć. Oldboje i inicjatywy Stefana Gruszczyńskiego prezesa społecznego Gminy Ustka, Marka Jarczyńskiego prezesa Oldboys Ustka, którzy stworzyli wspólna drużynę i Józefa Koneckiego prezesa FK Oldboje Słupsk, na obiekcie Wybrzeża Objazda odbyło się największe wydarzenie sportowe mecz gwiazd futbolu Pomorza Środkowego, spotkanie Przyjaciół z boiska.

Zagrano pełny dziewięciominutowe spotkanie, które było wspaniałym widowiskiem bo w obu zespołach wystąpiło byłych i jeszcze czynnych zawodników piłkarskich klubów, jak stwierdzili kibice lepsze i ciekawsze niż nie jeden w naszej ekstraklasie. Wszyscy uczestnicy zasłużyli na słowa pochwał i szacunku. Pielęgnują to co jest najpiękniejsze w obecnych czasach "Przyjaźń z boiska".

Mecz profesjonalnie poprowadził Wiesław Kaczmarek, wolontariusz, społecznik sędzia.

Po meczu tradycyjna piłkarska integracja, która przygotowali po wodzą Komendanta z Ochotniczej Straży Pożarnej w Objeździe za co serdecznie dziękują wszyscy uczestnicy tego sportowego wydarzenia. Te postania majowe stają się już cykliczne w zeszłym roku Ustka gościła Oldbojów, w tym Objazda w przyszłym wstępnie zaplanowano w Słupsku, miejmy nadzieję że uatrakcyjni to sportowo w Mieście Słupsku.

Strzelcy bramek dla Drużyny Ustki - Gminy Ustka: Marcin Osobliwy trzy, Marcin Bosacki jedną, dla Słupszczan: Jacek Adamski i Andrzej Krajnik po jedne i Józef Rudnicki dwie.

Składy drużyn.

Oldboje Ustka – Gmina Ustka:
Stanisław Talaga, Jerzy Kisiel w bramce, Grzegorz Kantowicz, Zbigniew Wiśniewski, Wiesław Krajewski, Dobromir Bujak, Mariusz Grudniewski, Mirosław Więch, Wojciech Giersz, Wojciech Kowalski, Krzysztof Majchrowski, Robert Domardzaki, Marcin Kapela, Marcin Bosacki, (1) Andrzej Łachwa, Marcin Osobliwy (3), Piotr Osobliwy, Grzegorz Kantowicz, Stefan Gruszczyński i Marian Jarczyński,

FK Oldboje Słupsk:

Andrzej Pawlik w bramce, Rafał Skibiński, Adam Węcławik, Sławomir Nejman, Tonio Burak, Jacek Jędrych, Stefan Podbielski,  Małgorzata Więch, Janusz Szambelan, Cezary Malinowski, Michał Osipiak, Jacek, Grzegorczyk, Andrzej Krajnik, Jacek Adamski (1), Józef Rudnicki (2) i Józef Konecki.

Do zobaczenia za rok.

Zobacz zdjęcia >>>


Z poważaniem
Józef Konecki
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki