FK Oldboje SłupskFK Oldboje Słupsk
Strona głównaHistoria  |  Media o nas  |  Fotogaleria  |  Kontakt        
  Menu
 Historia
 Media o nas
 Kontakt
 Dokumenty i uchwały

  Patronat
Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego

Prezydent Miasta Słupska

Starosta Słupski

Gmina Kobylnica

  Partnerzy

Ludowe Zespoły Sportowe

Regionalnym Centrum Wolontariatu w Słupsku

OSK. PRAWKO C SZAMBELAN

Tomasz Burak Tom-Tech


  
Grając w piłkę nożną - Łączymy Regiony IV Otwarte Mistrzostwa Ziemi Słupskiej
Wysłano dnia 27-09-2023 o godz. 14:31:44
Temat Sprawy ogólne

Emocje opadły, zdobywcy nagród i wyróżnień nadal spoglądają na swoje sportowe  zdobycze, które rozjechały się po kraju. Każde spotkanie Oldbojów jest emocjonalne i pełne, wydarzeń i atrakcji oraz osobistych przeżyć. Tak było też 23 września 2023 r. na stadionie 650 - lecia przy ul. Madalińskiego 4 w Słupsku odbyły się "IV Otwarte Mistrzostwa Ziemi Słupskiej w Piłce Nożnej". Turniej pod Honorowym Patronatem Krystyny Danileckiej – Wojewódzkiej Prezydenta Miasta Słupska, Mieczysława Struk Marszałka Województwa Pomorskiego, Leszka Kulińskiego Wójta Gminy Kobylnica oraz Piotra Klechy Prezesa Pomorskiego Zrzeszenia LZS w Gdańsku.

Słoneczna pogoda sprzyjała na rodzinne spędzenie wolnego czasu relaksu i sportu. Zespoły przywitał Józef Konecki i Renata Stec Radna Rady Miejskie w Słupsku, która oficjalnie otworzyła te mistrzostwa życząc wspaniałej zabawy i emocji. W rozrywkach udział wzięło sześć  drużyn: Gmina Ustka, Oldboje Zarszyn, Iron Gates Poland, Team Adamski Słupsk, Oldboys Ustka i organizatorzy FK Oldboje Słupsk. Na szczególne uznanie zasługują zawodnicy z Gminy Zarszyn, z którym w tym roku mimo dalekiej odległości około 900 km spotkaliśmy się trzykrotnie.

W czerwcu na turnieju w Kobylnicy w lipcu byliśmy z wizytą na turnieju w Zarszynie i nasi Przyjaciele z Boiska zaszczycili nas wizytą, jest to wyjątkowe ze względu na odległość bo My Łączymy Regiony. Rozegrano piętnaście meczy i strzelono trzydzieści sześć bramek. Rywalizacja była wyjątkowa bo te drużyny wielokrotnie rywalizowały ze sobą w tym roku na wielu turniejach, każdy chciał się zrewanżować za poprzednie dobre lub gorsze wyniki. Ponadto dodatkową atrakcją były jak zawsze strzelone bramki, parady bramkarzy, zagrania, cóż umiejętności zawodników, gdzie młode pokolenie powinno się uczyć. Wszystkie zespoły, goście oraz przybyłe dzieci otrzymały okazałe puchary i medale (w sumie wręczono około sto) zawodnicy wyróżnienia oraz ufundowane upominki oraz Kominiarczyki na szczęście od Firmy Reno – Komin Janusz Cupiał&Syn, które wręczali wspomniana pani Renata Stec i Radosław Krawczyk Sekretarz Gminy Kobylnica. Mistrzostwa sędziowali Tadeusz Tama i Roman Żurawski z Pomorskiego Związku Piłki Nożnej Podokręg Słupski, zostali również uhonorowani statuetkami i dyplomami.

Królem strzelców mistrzostw został Łukasz Lisik z Iron Gates Poland, bramkarzem Marek Perkowski z Iron Gates Poland, natomiast najlepszym zawodnikiem Krzysztof Tutak z Gminy Zarszyn, upominki ufundowało Starostwo Słupskie. Wyróżniono również zawodników statuetkami zawodników poszczególnych drużyn: Andrzej Łachwa za najpiękniejsza strzeloną bramkę, Tomasz Drewnik, Jarosław Golinski, Zenon Haduch, Piotra Jaresta oraz Renatę Stec i Radosława Krawczyka. Pucharem FAIR PLAY została uhonorowana ufundowanego przez Wójta Gminy Kobylnica Leszka Kulińskiego drużyna Oldboys Ustka.

Wielkie dzięki dla wszystkich drużyn za nasze wspólne granie, spędzony czas i promocję naszej imprezy sportowej oraz kawałek nasze Małej Ojczyzny – Ziemi Słupskiej za poświęcony czas i zaangażowanie i walkę Fair Play na boisku bardzo dziękuję !!!!

Iron Gates Poland wystąpił w składzie:

Marek Perkowski w bramce, Łukasz Lisik, Tomek Mazurek , Michał Mytych Tomek Aleksandrowicz, Andrzej Gierszyński, Darek Kamiński, Arkadiusz Kaczmarek, Piotr Wojciechowski, Tomasz Drewnik

Natomiast w FK Oldboje zagrali:
Piotr Modzelewski w bramce, Janusz Szambelan, Rafał Skibiński, Henryk Stropek, Łukasz Gągała, Sławomir Nejman, Mirosław Jaromij, Piotr Jarest, Damian Jarowski, Zdzisław Jarowski i Oleg Berebkin.

Składam serdeczne podziękowanie  podziękowanie za wsparcie ufundowanie pucharów, medali, upominków pani Krystynie Danileckiej – Wojewódzkiej Prezydent Miasta Słupska, Pawłowi Lisowskiemu Staroście Słupskiemu, Leszkowi  Kulińskiemu Wójtowi Gminy Kobylnica, Mieczysławowi Struk Marszałkowi Województwa Pomorskiego i Prezesowi Pomorskiego Stowarzyszenia LZS Piotrowi Klecha. Promocji Starostwa Słupskiego – Powiatu Morskiego.

Osobne podziękowania dla pracowników Słupskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji za wspaniałe przygotowanie boisk i profesjonalną obsługę.

Ukochanym Sponsorom:
  • Renacie Stec Radnej Rady Miejskiej w Słupsku
  • DD Partner Sp. z o.o. w Słupsku
  • Katarzynie Szambelan - z Ośrodka Szkolenia Kierowców PRAWKO C ze Słupska
  • Elżbiecie Rokita Prezes PGK Sp. z o.o. w Słupsku
  • Januszowi Cupiał & Syn - z Firmy Reno - Komin słynnym Słupskim Kominiarzom ze Słupska, którzy promowali akcję profilaktyczną by zapobiec zaczadzeniom, pożarom w domach i lokalach zarówno użytkowych jak i mieszkalnych pn. „ZAPROŚ KOMINIARZA”  w związku z rozpoczęciem się sezonu grzewczego.
Za Patronat Medialny:
  • Danielowi Kłusek Radio Fama
Ponadto:
  • Jak zawsze szczególne i serdeczne podziękowanie Firmie Gastronomicznej Jacek Adamski za Catering.
Ze sportowym pozdrowieniem
Józef Konecki


Ta strona wykorzystuje pliki cookie, możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki