FK Oldboje SłupskFK Oldboje Słupsk
Strona głównaHistoria  |  Media o nas  |  Fotogaleria  |  Kontakt        
  Menu
 Historia
 Media o nas
 Kontakt
 Dokumenty i uchwały

  Patronat
Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego

Prezydent Miasta Słupska

Starosta Słupski

Gmina Kobylnica

  Partnerzy

Ludowe Zespoły Sportowe

Regionalnym Centrum Wolontariatu w Słupsku

OSK. PRAWKO C SZAMBELAN

Tomasz Burak Tom-Tech


  
Gala słupskich sportowców i trenerów
Wysłano dnia 25-03-2024 o godz. 09:04:39
Temat Sprawy ogólne

W środę Teatr Rondo gościł na uroczystej gali słupskich sportowców i trenerów oraz zaproszonych gości, którym wręczono nagrody i wyróżnienia za osiągnięcia oraz dokonania w 2023 roku dla siebie, klubu i Miasta Słupska oraz Polski.

Było to podsumowanie ciężkiej pracy, wyrzeczeń, łez, rozczarowań i radość z osiągniętych celów, zdobycie najlepszych miejsc i medali. W tym jakże doborowym towarzystwie była też moja skromna osoba najstarsza, patrząc na wypełnioną salę, dzieci, młodzieży i dorosłych osób w tym najwierniejszych kibiców - RODZICÓW. 

Pani Krystyna Danilecka - Wojewódzka, prezydent Miasta Słupska, gratulowała wszystkim tych osiągnięć, dziękowała rodzicom i trenerom oraz tym też bezimiennym, którzy dołożyli cząstkę do tych sukcesów. Przy wręczaniu pomagali słupscy radni pani Małgorzata Lenart i pan Łukasz Jaworski. Natomiast osiągnięcia przedstawiał pan Rafał Szymański Pełnomocnik/Dyrektor ds. Sportu UM. Kiedy zabrałem głos i dziękując  za to wyróżnienie to też wspomniałem o naszych młodzieńczych latach, ubogim sprzęcie i wielu innych ograniczeniach, ale łączyło nas jedno nas i tych młodych sportowców kochaliśmy sport, po prostu załamał mi się głos, bo przez blisko czterdzieści lat swojej pracy społecznej byłem z dziećmi i młodzieżą największą wartością rodziców...

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki