FK Oldboje SłupskFK Oldboje Słupsk
Strona głównaHistoria  |  Media o nas  |  Fotogaleria  |  Kontakt        
  Menu
 Historia
 Media o nas
 Kontakt
 Dokumenty i uchwały

  Patronat
Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego

Prezydent Miasta Słupska

Starosta Słupski

Gmina Kobylnica

  Partnerzy

Ludowe Zespoły Sportowe

Regionalnym Centrum Wolontariatu w Słupsku

OSK. PRAWKO C SZAMBELAN

Tomasz Burak Tom-Tech


  
Superjuniorzy w akcji
Wysłano dnia 10-09-2015 o godz. 08:17:48
Temat Sprawy ogólne

Emocje opadły, prezenty i nagrody rozdane, lody i łakocie zjedzone, medale na szyjach zwycięzców zawisły, na odkurzonych półkach dumnie stoją zdobyte puchary i wyróżnienia, jeszcze do dziś słychać wielką wrzawę na tym pięknym stadionie.

W dniu 5.09.2015 r. przy nienajlepszej pogodzie, na obiektach stadionu 650 – lecia Słupskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Słupsku pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struk, Prezydenta Miasta Słupska Roberta Biedronia oraz Starosty Słupskiego Zdzisława Kołodziejskiego odbył się TURNIEJ SUPERJUNIORÓW W RAMACH III MIĘDZYNARODOWEGO TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ OLDBOJÓW "SZUKAMY TALENTÓW BO W SPORCIE NIE MA WIEKU ANI GRANIC"

W ramach rozgrywek zostało odbyło się kilkanaście trwających po sześć minut spotkań, wśród których padł grad bramek łącznie aż 69. Bardzo dobrze zaprezentowały sie wszystkie zespoły złożone z chłopców i dziewczynek, ambicji i walki nie zabrakło do końcowego gwizdka sędziów. W tym Turnieju każdy był zwycięzcą!
                       
Zawodnicy najmłodszej grupy wiekowej rozegrali swoje pojedynki systemem każdy z każdym. Wyniki w tej grupie wiekowej są sprawą drugorzędną. Najważniejsza była dobra zabawa. Wszystkie drużyny zajęły pierwsze miejsce i otrzymały puchary, a każdy zawodnik złoty medal. Dla dzieci przygotowane były lody, które ufundowała Firma Algida oraz  soczki i słodycze od Firmy Intrmarche.

Najlepszy zawodnik turnieju to Dorian Kass, najlepszy bramkarz to Michał Chabros, a królem strzelców został Franek Zawistowski.

Udział wzięły drużyny:
 • BYKI SŁUPSK
 • PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 24
 • SMYKI SŁUPSK
 • NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE „AKADEMIA MALUCHÓW”
 • PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 12
Puchar Fair Play otrzymała drużyna BYKI SŁUPSK.
 
W grupie starszej udział wzięło 10 drużyn podzielonych na dwie grupy. Tu również grano systemem każdy z każdym. Końcowa kolejność została ustalona przez organizatorów na podstawie punktów zdobytych w całym turnieju.

Kolejność końcowa:
 1. BYKI SŁUPSK I
 2. BYKI SŁUPSK II
 3. SPARTA SYCEWICE  I
 4. SPARTA SYCEWICE  II
 5. GRYF SŁUPSK III
 6. GRYF SŁUPSK I
 7. KS  „GRASZ” DWUMIASTO
 8. GRYF SŁUPSK II
 9. INSPIRACJE  I
 10. INSPIRACJE  II
 • Najlepszy zawodnik - Hubert Goebel - BYKI I SŁUPSK.
 • Król strzelców - Rafał Bartos - SPARTA SYCEWICE
 • Najlepszy zawodnik - Filip Wiśniewski BYKI II SŁUPSK
 • Puchar Fair Play otrzymała drużyna GRYF SŁUPSK III.
Wszystkie drużyny otrzymały puchary, najlepsi zawodnicy statuetki, a każdy uczestnik - medal. Wszystkie dzieci otrzymały również lody i soczki oraz łakocie.

Rozdano wiele nagród indywidualnych jak rękawice dla bramkarzy, plecaki okolicznościowej statuetki i książki. Na wszystkich pucharach i ponad 220 medalach wygrawerowane było 750 lecia Miasta Słupska tak uczciliśmy nadanie praw miejskich Słupskowi.

Specjalne wyróżnienia z rąk Pana Mariusza Szycy - Dyrektora Firmy WOBEX otrzymały dwie zawodniczki: Andżelika Świacka - BYKI SŁUPSK – rocznik 2007 i Wiktoria Cybula-Kadylak - Inspiracje – rocznik 2006, natomiast puchary fair Play wręczył Pan Damian Cupiał z Usługi i Kominiarskie "RENOKOMIN" Janusz Cupiał & Syn
Zobacz zdjęcia z imprezy >>>


Do zobaczenia za rok!!!!!!!!
Józef Konecki

BYKI I SŁUPSK


Ta strona wykorzystuje pliki cookie, możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki