FK Oldboje SłupskFK Oldboje Słupsk
Strona głównaHistoria  |  Media o nas  |  Fotogaleria  |  Kontakt        
  Menu
 Historia
 Media o nas
 Kontakt
 Dokumenty i uchwały

  Patronat
Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego

Prezydent Miasta Słupska

Starosta Słupski

Gmina Kobylnica

  Partnerzy

Ludowe Zespoły Sportowe


OSK. PRAWKO C SZAMBELAN

Tomasz Burak Tom-Tech


  
Słupscy OLDOBOJE już grają
Wysłano dnia 30-03-2016 o godz. 12:05:55
Temat Sprawy ogólne

Zgodnie z tradycją jak każdego roku 1 stycznia i o godzinie 12:00 FK Oldboje Słupsk spotkali się na stadionie 650 - lecia by rozegrać w iście tanecznym kroku 25 noworoczny mecz w piłce nożnej. Oldboje to twardziele i nigdy narzekali na pogodę bo w tym Nowym Roku wyjątkowo dopisała. Na meczu zjawiło się wielu pokoleniowych zawodników.

 Oldboje podzieli się na drużyny Białych i Czarnych. Gra była bardzo emocjonujący i wyrównana, w meczu dominowała ofensywa, a bramkarze miele dużo pracy broniąc efektowne strzały, ale atrakcją była ilość zdobytych pięknych bramek. Zespól Czarnych bardzo szybko objął prowadzenie a pierwszą bramkę w 2016 roku na słupskich stadionach zdobył Genio Pluta, po kolejnej akcji zdobył druga bramkę i zespół Czarnych prowadził już 2:0, później mecz się wyrównał i do przerwy prowadzili Biali 3:2. Remis 6 : 6 nie krzywdzi żadnej drużyny, chociaż zespól Czarnych zdobył wyrównującą bramkę w ostatniej akcji meczu a jej e strzelcem był Roman Żurawski.
Typowego noworocznego hatricka ustrzelił weteran słupskich boisk Piotr Hołowienko. Eugeniusz Pluta natomiast Warto odnotować, że Jokerem drużyny Czarnych był Jasiu Hołowienko strzelając dwie bramki.

W noworocznym meczu wystąpili Twardziele:
  • Biali: Jan Kowalewski w bramce, Krzyś Meyer, Piotr Hołowienko (3 bramki), Jarek Stróżyński, Ryszard Kaziów, Janusz Szambelan, Andrzej Janusewicz, Grześ Bednarczyk - trener, Andrzej Krajnik (1 bramka), Grześ Szczepański (2 bramki)
  • Czarni: Robert Jędrych - w bramce, Krzyś Boniek, Radzio Górczyński, Olek Trawiński, Artur Matuszewski  (1 bramka), Jacek Jędrych, Marek Zdanowski, Genio Pluta (2 bramki), Roman Żurawski (1 bramka), Jakub Konecki i Super Joker Jasio Hołowienko (2 bramki).
Do zobaczenia za Rok !!!!!!!!!!
Ze sportowym pozdrowieniem Józef Konecki 
Zobacz zdjęcia >>>

KliknijTa strona wykorzystuje pliki cookie, możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki