FK Oldboje SłupskFK Oldboje Słupsk
Strona głównaHistoria  |  Media o nas  |  Fotogaleria  |  Kontakt        
  Menu
 Historia
 Media o nas
 Kontakt
 Dokumenty i uchwały

  Patronat
Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego

Prezydent Miasta Słupska

Starosta Słupski

Gmina Kobylnica

  Partnerzy

Ludowe Zespoły Sportowe

Regionalnym Centrum Wolontariatu w Słupsku

OSK. PRAWKO C SZAMBELAN

Tomasz Burak Tom-Tech


  
Kolejna wygrana słupskich Oldbojów
Wysłano dnia 17-05-2016 o godz. 09:21:35
Temat Sprawy ogólne

W sobotę 07.05.2016 r. przy upalnej pogodzie, drużyna słupskich Oldbojów odpowiedziała na zaproszenie Prezesa Pogoni Noskowo Marka Brzuski i rozegrała towarzyski mecz z tamtejszym zespołem wygrywając 7:2. Warto nadmienić, że Pogoń Noskowo występuje w B klasie ligi zachodniopomorskiej i zajmuje aktualnie IV miejsce z dużymi szansami na awans.

Słupczanie przystąpili do meczu bardzo skoncentrowani i już w pierwszej akcji po kilku szybkich podaniach w 48 sekundzie zdobyli bramkę, której strzelcem był Jacek Adamski  po idealnym dograniu Józefa Rudnickiego. Młodzi zawodnicy Pogoni rzucili sie do odrabiania strat i surowo zostali skarceni przez rutyniarzy. Kolejne bramki zdobyli Czarek Malinowski i Jacek Adamski. Dawid Chałubiński strzelając gola dla gospodarzy zmniejszył widmo porażki. Rutyniarz Kazimierz Borkowski strzelając gola na 4:1 dał wysokie prowadzenie po pierwszej połowie słupskim oldbojom. Gospodarze z wielkim zapałem rozpoczęli drugą połowę to jednak słupczanie strzelali bramki kolejno Jacek Adamski strzelając kolejnego meczowego hatricka, Józef Rudnicki i Józef Konecki, który zaliczył również trzy asysty. Jeden z zawodników gospodarzy w ostatniej akcji meczu został sfaulowany w polu karnym i sędzia wskazał na z rzut karny, którego na gola zamienił Maciek Komisarczuk. Gra była prowadzona fair play i wszyscy zawodnicy zasłużyli na wyróżnienie. Słupscy Oldboje to rutyniarze grający  przez wiele lat, w różnych ligach i na wielu boiskach, młodzież bardzo się starała dorównać ale brakowało umiejętności i sprytu boiskowego. Drużyny umówiły się na rewanż w dogodnym dla obu drużyn terminie.

Słupczanie wystąpili w składzie:
bramkarz Andrzej Pawlik, Józef Konecki, Jacek Jędrych, Cezary Malinowski, Jan, Pająk, Zdzisław Jarowski, Zdzisław Stenka, Waldi Leik, Jacek Adamski, Józef Rudnicki, Kazimierz Borkowski.

Pogoń Noskowo: w bramce Jarosław Sipowicz, Zenon Chałubiński,  Paweł Bury, Marek Brzuska, Piotr Bury, Dawid Chałubiński, Maciej Paweł Bury, Maciej Komisarczuk, Maciej Brzuska, Paweł Kałużny, Grzegorz Kałużny, Mariusz Brzuska.

Ze sportowym pozdrowieniem
Józef Konecki


Zobacz zdjęcia >>>


Ta strona wykorzystuje pliki cookie, możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki