FK Oldboje SłupskFK Oldboje Słupsk
Strona głównaHistoria  |  Media o nas  |  Fotogaleria  |  Kontakt        
  Menu
 Historia
 Media o nas
 Kontakt
 Dokumenty i uchwały

  Patronat
Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego

Prezydent Miasta Słupska

Starosta Słupski

Gmina Kobylnica

  Partnerzy

Ludowe Zespoły Sportowe

Regionalnym Centrum Wolontariatu w Słupsku

OSK. PRAWKO C SZAMBELAN

Tomasz Burak Tom-Tech


  
Emocje wśród Superjuniorów
Wysłano dnia 26-09-2017 o godz. 08:28:01
Temat Sprawy ogólne

Takich emocji stadion przy ul. Wodnej 20 w Kobylnicy nie pamięta. Emocje opadły, prezenty i nagrody rozdane, łakocie zjedzone, medale na szyjach zwycięzców zawisły, na odkurzonych półkach dumnie stoją zdobyte puchary i wyróżnienia, jeszcze do dziś słychać wielką wrzawę na tym pięknym stadionie.W dniu 16.09.2017 r. chociaż jeszcze dzień wcześniej była wielka ulewa to już przy pięknej pogodzie, na obiektach stadionu Centrum Usług Wspólnych przy ul. Wodnej 20 w Kobylnicy pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struk oraz Starosty Słupskiego Zdzisława Kołodziejskiego i Wójta Gminy Kobylnica Leszka Kulińskiego odbył się „V JUBILEUSZOWY TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ  "SZUKAMY TALENTÓW BO W SPORCIE NIE MA WIEKU ANI GRANIC"

Turniej był rozgrywany w trzech kategoriach.

1. Przeszkolaki
W grupie przedszkolaków w którym rywalizowały drużyny: Słonecznego Przedszkole z Kobylnicy, Przedszkole z Sycewic i Przedszkole Miejskie „Niezapominajka” ze Słupska. Cóż to były za mecze i jakie emocje zawodników oraz rodziców. W sumie padło aż 18 bramek Ostatecznie pierwsze miejsce w turnieju zajęło Przedszkole z Sycewic, drugie miejsce zajęli „Maluchy” z Niezapominajki, trzecie Słonecznikowe Przedszkole. Duży wpływ na ilość zdobytych bramek był doping Cheerleaderek z ”Niezapominajki”. Wszyscy uczestnicy tej kategorii otrzymały puchary i medale włącznie z Cheerleaderkami. Ponadto organizator wręczył zespołom statuetki najlepszy piłkarz turnieju dotyczący wszystkich uczestników.

2. Rozgrywki Superjuniorów rocznik 2009- 2010
W rozrywkach udział wzięło 8 drużyn, podzielonych na dwie grupy. Rywalizacja była wyjątkowa, a młodzi adepci piłki nożnej już pokazały że potrafią grać w piłkę. Ponadto dodatkową atrakcją była walka na dużym boisku na którym grali oldboje.
W ramach rozgrywek odbyło się szesnaście trwających dwa razy po pięć minut spotkań, wśród których padł grad bramek łącznie aż 55. Bardzo dobrze zaprezentowały się wszystkie zespoły złożone z chłopców i dziewczynek, ambicji i walki nie zabrakło do końcowego gwizdka sędziów. Swoje półfinały wygrali Byki I i Sparta Sycewice. Cóż to był za finał, każda z drużyn mogła wygrać rywalizacje mając szanse na zdobycie bramek, jednak remis bezbramkowy utrzymał się do końca meczu. O zwycięstwie decydowały rzuty karne, które lepiej strzelali Byki i oni zostali triumfatorami turnieju.

Końcowa tabela turnieju:

 • 1. Byki I  Słupsk
 • 2. Sparta Sycewice
 • 3. Słupia Kobylnica
 • 4. Byki II Słupsk
 • 5-6 Victoria Słupsk i  Gryf  II Słupsk
 • 7-8  Gryf  I Słupsk i Orlik Kończewo
Wyróżnieni zostali:
 • Najwszechstronniejszy zawodnik turnieju:  Michał Motke, Sparta Sycewice
 • Najlepszy zawodnik turnieju: Aleksander Zięba, Słupia Kobylnica
 • Najlepszy bramkarz: Kacper Szczepański  Byki I Słupsk,
 • Puchar Fair Play otrzymała drużyna Byki II Słupsk.
Rozgrywki Superjuniorów rocznik 2007- 2008
W grupie starszej, zawodnicy rozegrali swoje pojedynki systemem każdy z każdym. Każdy mecze były szczególne, bo ich wyniki miał decydujący wpływ na końcową tabelę tym bardziej, że rywalizowały tylko trzy zespoły Sparty Sycewice, Byków Słupsk i Victorii Słupsk. Tak mała ilość zespołów wynikła udziałem tej grupy wiekowej w rozgrywkach ligi OZPN. W tej grupie również rywalizowano na boisku na którym grali oldboje. Oprócz gry i rywalizacji najważniejsza była również dobra zabawa. Wszystkie drużyny były dodatkowo dopingowane przez opiekunów a przede wszystkim swoich rodziców, rywalizacja toczyła się do ostatniego gwizdka sędziego, bo rywalizowały ze sobą regionalne szkoły piłki nożnej. W trzech meczach padło aż trzynaście bramek. Ostatecznie wygrał zespół Sparty Sycewice. Wszyscy zawodnicy zostali udekorowanie medalami, pucharami i indywidualnymi statuetkami najlepsi zawodnicy.

Końcowa tabela turnieju:
 1. Sparta Sycewice
 2. Byki   Słupsk
 3. Victoria Słupsk
Dla dzieci przygotowane był słodycze od organizatora turnieju. Gadżety i upominki ufundowała Słupska Kancelaria Brokerów Ubezpieczeniowych Paweł Nakoneczny oraz Starostwo Powiatowe i Gmina Kobylnica. Kominiarze z Firmy Reno-Komin Słupsk słodycze i miniaturki kominiarczyków na szczęście.
W ramach wolontariatu jako asystentki organizatora pomagały Panie: Kamila Kubik i Julia Mielczarek.
Zawody od strony medycznej zabezpieczała Maltańska Służba Medyczna O/ Słupsk.
Organizatorzy IV Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Gryfa Słupskiego oraz Superjuniorów, składają serdeczne podziękowanie za pomoc i wsparcie w organizacji turnieju Panu Marszałkowi Województwa Pomorskiego Mieczysławowi Struk, Staroście Słupskiemu Zdzisławowi Kołodziejskiemu oraz Wójtowi Gminy Kobylnica Leszkowi Kulińskiemu.

Do zobaczenia za rok!!!!!!!!!!!
Ze sportowym pozdrowieniem
Józef Konecki


Zobacz zdjęcia z imprezy >>>


Ta strona wykorzystuje pliki cookie, możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki