FK Oldboje SłupskFK Oldboje Słupsk
Strona głównaHistoria  |  Media o nas  |  Fotogaleria  |  Kontakt        
  Menu
 Historia
 Media o nas
 Kontakt
 Dokumenty i uchwały

  Patronat
Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego

Prezydent Miasta Słupska

Starosta Słupski

Gmina Kobylnica

  Partnerzy

Ludowe Zespoły Sportowe


OSK. PRAWKO C SZAMBELAN

Tomasz Burak Tom-Tech


  
Przedszkole Miejskie ''NIEZAPOMINAJKA'' MISTRZEM SŁUPSKA!!!
Wysłano dnia 05-06-2019 o godz. 09:53:43
Temat Sprawy ogólne

Emocje opadły, prezenty i nagrody rozdane, słodkości zjedzone, medale na szyjach zwycięzców zawisły, na odkurzonych półkach dumnie stoją zdobyte puchary i do dziś słychać wielką wrzawę na tym pięknym stadionie. Ponadto dla przedszkolaków i wszystkich dzieci na stadionie było bardzo wiele atrakcji (konkursy, lody, pączki) zorganizowane z okazji Dnia Dziecka.

Rywalizowały ze sobą dwa przedszkola PM 2 Niezapominajka i Niepubliczne Akademia Maluchów wystawiając po dwie drużyny. W sześciu meczach w których maluchy strzelili bramek, były  bardzo emocjonujące, szczególnie dla rodziców, którzy bardzo mocno i energicznie dopingowali swoje pociechy.

Ostatecznie Mistrzem Słupska I zespół PM Niezapominajka, dalsze miejsca zajęli II zespół PM Niezapominajka, III i IV miejsca zajęły drużyny z Przedszkola Akademii Maluchów. Tym razem organizatorzy, oba przedszkola zostały uhonorowali Pucharami Fair Play i medalami. Cheerleaderki PM Niezapominajka, jak zwykle pięknie zatańczyły dla wszystkich uczestników i miały swój udział w zdobyciu Mistrzostwa, za co zostały nagrodzone okazałym pucharem i medalami.

Ze sportowym pozdrowieniem
Józef konecki

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki