FK Oldboje SłupskFK Oldboje Słupsk
Strona głównaHistoria  |  Media o nas  |  Fotogaleria  |  Kontakt        
  Menu
 Historia
 Media o nas
 Kontakt
 Dokumenty i uchwały

  Patronat
Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego

Prezydent Miasta Słupska

Starosta Słupski

Gmina Kobylnica

  Partnerzy

Ludowe Zespoły Sportowe


OSK. PRAWKO C SZAMBELAN

Tomasz Burak Tom-Tech


  
W darze SERCA - 26.01.2020
Wysłano dnia 10-02-2020 o godz. 12:59:06
Temat Sprawy ogólne

Z inicjatywy Józefa Koneckiego, Stefana Gruszczyńskiego, Mariana Jurczyńskiego i Wojtka Moćko Oldboje Ziemi Słupskiej rozegrali pod Patronatem Radosława Szredera w niedzielę 26.01.2020 r. o godz. 14:00 na sztucznym boisku OSiR Ustka Mecz Wsparcia dla naszego Przyjaciela z boiska DARKA PIECHOTY, na który przybyli Jego Rodzice.

Do Ustki przyjechali zawodnicy Pogoni Lębork, Jantara Ustka, Gryfa Słupsk, Czarnych Słupsk, Wybrzeża Objazda, Victorii Słupsk, Rowokołu Smołdzino i byli to m.in.: Roman Bogdzia, Piotr Leik, Józef Konecki, Jacek Adamski, Stefan Gruszczyński, Marian Jurczyński, Wojciech Moćko, Bartosz Piotrowski, Piotr Cejrowski grał w Amice Wronki i Warcie Poznań, Dariusz Dorawa, Jacek Jędrych, Tomasz Sadowski, Mariusz Wnuk, Jacek Gregorek, Piotr Iwan, Ludwik Iwan, Jarosław Golański, Janusz Szambelan, Maciej Ciarka, Jacek Gregorczyk, Grzegorz Pająk Marcin Kapela, Szymon Bobinowski, Piotr Witkowski, Rafał Skibiński, Piotr Kubicki, Wojciech Pytlak, Jerzy Mokiejewski, Jarosław Kieszkowski, Hubert Odelski, Zbigniew Wiśniewski, Stanislaw Talaga, Mirosław Więch, Jerzy Łukasik, Wiesław Krajewski, Dobromir Bujak, Marcin i Piotr Osobliwy oraz wierni kibice.

Chociaż to był mecz dla Darka Piechoty to na boisku pojawili jedni z najlepszych piłkarzy Ziemi Słupskiej podzielonych tradycyjnie Słupsk i Ustka potraktowano jako derby Pomorza Środkowego, grano dwa razy po czterdzieści minut. Wiele akcji toczyło się szybkim tempie i były bardzo przemyślane i bramkarze mieli pełne ręce roboty bo strzałów było bardzo dużo. Prowadzenie objeli słupczanie po strzale Tomka Sadowskiego, ten wynik długo się utrzymywał, wyrównał po dobitce Hubert Odelski. Akcje zmieniały się jak w kalejdoskopie i ponownie słupczanie objęli prowadzenie po zespołowej akcji, która wykończył kąśliwym strzałem Bartosz Piotrowski. Wynik do przerwy nie uległ zmianie. Mimo wielu sytuacji jakie miał słupczanie to Ustka wyrównała po pieknej kontrze a formalności dopełnił w sytuacja sam  na sam z Dario Dorawą. Ustczaninie rzucili się do ataku jednak zostali dwa razy mocno skarceni po pięknym rozegrani pomocników Romana Bogdzię i Jacka Jędrycha a bramki zdobyli Jacek Adamski i Jacek Gregorek

Mecz sędziował znany słupski sędzia Roman Żurawski.

Wszyscy biorący udział w meczu zasłużyli na wyróżnienie za hard ducha, grę FAIR PLAY czego zwieńczeniem było ognisko i wspólne pieczenie kiełbasek.

Zawodnicy umówili się na kolejny mecz, prezesi ustalą termin wiosenny - tym razem rewanż w Słupsku.

Ze sportowym pozdrowieniem
Józef Konecki

Ta strona wykorzystuje pliki cookie, możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki