FK Oldboje SłupskFK Oldboje Słupsk
Strona głównaHistoria  |  Media o nas  |  Fotogaleria  |  Kontakt        
  Menu
 Historia
 Media o nas
 Kontakt
 Dokumenty i uchwały

  Patronat
Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego

Prezydent Miasta Słupska

Starosta Słupski

Gmina Kobylnica

  Partnerzy

Ludowe Zespoły Sportowe


OSK. PRAWKO C SZAMBELAN
Słupska Kancelaria Brokerów Ubezpieczeniowych


  
Jedyne takie Mistrzostwa Oldbojów na Pomorzu
Wysłano dnia 30-09-2020 o godz. 10:30:09
Temat Sprawy ogólne

Emocje opadły puchary, medale i nagrody wręczone. W minioną sobotę 26.09.2020 r. przy zmiennej pogodzie na stadionie Centrum Usług Wspólny w Kobylnicy odbyły się I Otwarte Mistrzostwa Oldbojów Ziemi Słupskie w piłce nożnej.

Uroczystość otwarcia miała podniosły charakter i dokonał jej Wójt Gminy Kobylnica Leszek Kuliński, wśród zaproszonych gości był również Prezes Gdańskiego Zrzeszenia LZS Piotr Klecha oraz sportowcy maratończyk Jan Huruk i bokser Jan Kowalewski.

Na dwóch boiskach rywalizowały drużyny: Team Adamski Słupsk, Iron Gates Gałęzinowo, Oldboys Ustka, No Name Słupsk, Oldboje Gminy Ustka i FK Oldboje Słupsk. Rozegrano piętnaście meczy piętnastominutowych bez przerwy i strzelono trzydzieści pięć  bramek jedna ładniejsza od drugiej. Oldboje to twardziele, co pokazali ba boisku, było dużo szybkich i błyskawicznych akcji, parad bramkarzy można rzec stadiony świata w Kobylnicy.

W ostatecznym bilansie pierwsze miejsce zajęła drużyna No Name Słupsk i została pierwszym Mistrzem Ziemi Słupskiej która wystąpiła w składzie: Piotr Modzelewski w bramce, Paweł Sadowski (kap.), Łukasz Sadowski, Andrzej Gajewski, Łukasz Lisik, Andrzej Modrzejewski, Kamil Kędzior. O miejscach od czwartego do szóstego decydowała różnica bramek. Drużyny zostały wyróżnione okazałymi pucharami, medalami i statuetkami.

Ostateczna Tabela:
  1. No Name Słupsk,
  2. Oldboje Gminy Ustka
  3. Oldboje Gminy Ustka
  4. - 6 Iron Gates Gałęzinowo, Team Adamski Słupsk i FK Oldboje SłupskTa strona wykorzystuje pliki cookie, możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki